#1 2008-07-10 23:12:30

Stożek

VIP

10415255
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 45
Punktów :   

Ognisko

Wiem, że zaglądam tu tylko ja i Patryk, no może jeszcze czasem Monika, ale postanowiłem obwieścić wszystkim, którzy chodzili kiedyś, w zamierzchłej przeszłości do naszej klasy 3 "c", iż dnia 13 sierpnia Roku Pańskiego 2008 prawdopodobnie odbędzie się nasze, klasowe ognisko. Ta iście hardcorowa impreza będzie miała miejsce we wiosce Zabajka, która kiedyś nazywała się Zabójka, prawdopodobnie dlatego, że na jej terenach stacjonowała szajka bandytów, którzy niegdyś napadali na miejscowych kupców wędrujących szlakami handlowymi, które przez przypadek biegły przez stolicę naszej gminy... Rozgadałem się troszeczke   Ale wracając do tematu, ognisko odbędzie się w najbliższą niedzielę na Zajebajce tam z tyłu, gdy jedziecie od Głogowa, może zaczne inaczej, plan miasta Zabajki wygląda następująco: dwie proste w miarę prostopadłe przecinające się w okolicy środka tych prostych, a więc jedziemy od Głogowa przejeżdżamy przez skrzyżowanie, mijamy wiazd do stadniny koni i po lewej stronie za wielkim nasypem znajduje się miejsce naszego ogniska. Jedzenie oraz wszelki inny prowiant w zakresie własnym. Organizatorzy liczą na w miare kulturalne zachowywanie się pozostałych uczestników. Organizatorzy również nie ponoszą odpowiedzialności za poniesione szkody oraz uszczerbki zdrowotne. W razie jakichś wątpliwości prosimy o kontakt z Patrykiem, Moniką albo ze mną.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibianaruto.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.anglicykjo2011.pun.pl www.ninjasshinobi.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl